Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Krzysztof Ciecióra na prezydenta miasta Radomsko

Opis:

🌟 Przedstawiamy kandydaturę idealną na stanowisko Prezydenta Miasta Radomsko - Krzysztofa Cieciórę! 🌟

🏛️ Poseł Krzysztof Ciecióra , doświadczony parlamentarzysta nowej kadencji Sejmu RP, odważnie kieruje swoją uwagę ku służbie społecznej na poziomie lokalnym. Teraz staje przed wyzwaniem, by poprowadzić nasze miasto w kierunku pozytywnych zmian i rozwoju.

🏙️ Jako wybitny kandydat na Prezydenta Miasta Radomsko, Krzysztof Ciecióra reprezentuje odświeżające podejście do polityki lokalnej. Jego działalność w sektorze publicznym oraz doświadczenie jako były wiceminister rolnictwa zapewniają solidną platformę do skutecznego zarządzania miastem.

🌱 OdNowa, jako partia z pasją do przemian i postępu społecznego, z dumą popiera kandydaturę Krzysztofa Ciecióry. Jego zaangażowanie w sprawy społeczności lokalnej oraz zdolności przywódcze stawiają go w pierwszym szeregu aspirantów do fotela prezydenckiego.

🗳️ Wybory 2024 roku w Radomsku to wyjątkowa okazja do przekształcenia naszego miasta. Krzysztof Ciecióra stoi na straży naszych interesów, gotowy realizować nasze potrzeby i aspiracje. Jego wizja dynamicznego rozwoju, oparta na trosce o dobro wspólne, stanowi solidną podstawę dla przyszłości Radomska.

Jeśli pragniesz zmian, jeśli dążysz do lepszej przyszłości dla naszego miasta, oddaj swój głos na Krzysztofa Cieciórę - rzetelnego, doświadczonego i pełnego pasji lidera, gotowego przeprowadzić Radomsko ku świetlanej przyszłości! 🌟

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Krzysztof Ciecióra
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 579
Dodane: 2024.02.24


Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Wydrukowano z 02:04 z adresu URL http://www.aleksandrowlodzki.com.pl/detail.php?id=579